Restauracja Hotel Ekspresja znajduje się w samym centrum Nakła nad Notecią – niewielkiego miasteczka położonego w województwie kujawsko-pomorskim. Oprócz całorocznego menu oferujemy menu sezonowe, które podążając za rytmem przyrody wprowadza gości w niezwykłą kulinarną podróż. W restauracji organizujemy wesela, komunie, chrzciny oraz inne imprezy okolicznościowe. Zajmujemy się również kompleksową organizacją bankietów, konferencji i szkoleń. Posiadamy dwie klimatyzowane sale, które mogą pomieścić kolejno: 40 i 110 osób. Do dyspozycji gości oddajemy stylowo urządzone pokoje, które poza standardowym wyposażeniem posiadają klimatyzację, telewizję cyfrową, Internet bezprzewodowy oraz łazienkę.

Na terenie obiektu znajduje się monitorowany bezpłatny parking.

Hotel

Hotel

Do dyspozycji Gości oddajemy 7 stylowo urządzonych pokoi, które zostały wyposażone w: klimatyzację, telewizję cyfrową, łazienkę oraz bezprzewodowy internet.

Sprawdź ofertę

Restauracja

Restauracja

Śniadanie, obiad, a może kolacja dostępne w atrakcyjnej restauracji, w niewielkim mieście. Popularne dania kuchni polskiej i europejskiej.

Sprawdź ofertę

Oferta dla biznesu

Oferta dla biznesu

Bogate doświadczenie i szeroki wachlarz proponowanych usług pozwalają nam na profesjonalną organizację wszelakich imprez firmowych m. in. konferencji, spotkań i szkoleń.

Sprawdź ofertę

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Oferujemy kompleksową organizację imprez okolicznościowych w pełnym zakresie. Zapewniamy perfekcyjny wystój, starannie skomponowane menu oraz profesjonalną obsługę.

Sprawdź ofertę