Restauracja Ekspresja – Nakło nad Notecią

Restauracja Ekspresja – Nakło nad Notecią

Śniadanie, obiad, a może kolacja – w atrakcyjnej restauracji, w niewielkim mieście? Popularne dania kuchni polskiej i europejskiej znajdziemy w menu restauracji Ekspresja, w samym centrum Nakła nad Notecią.

Lokal adresuje swoją ofertę zarówno do klientów korzystających z noclegów w hotelu Ekspresja, jak również do mieszkańców miasta i turystów. Obsługuje także imprezy okolicznościowe i firmowe.

Restauracja cieszy się opinią jednych z najlepszych w mieście Nakło. Na taką, pozytywną ocenę, składa się kilka elementów – przede wszystkim urozmaicone menu, atrakcyjne ceny, ale również szeroka dostępność oferty.

Niebagatelne znaczenie ma także wystrój wnętrz, który „zaostrza” nasz apetyt – nie tylko kulinarny, ale również smak… na wypoczynek we wnętrzach urządzonych w sposób elegancki i zarazem przyjazny – nie tylko dla starszych, ale również młodszych gości.

Restauracja w Nakle, czyli kujawsko-pomorskie smaki

Nakło nad Notecią to jedno z bardziej znanych miast województwa kujawsko-pomorskiego. Nie bez powodu – choć nie zalicza się ono do dużych ośrodków miejskich, przykuwa jednak zainteresowanie wielu osób – zarówno turystów, jak i organizatorów różnych wydarzeń firmowych i innych eventów.

Nie bez znaczenia w tym drugim przypadku jest położenie miasta – w pobliżu Bydgoszczy, przy często uczęszczanej drodze krajowej nr 10.

W pełnym uroku i pięknie usytuowanym mieście można połączyć przyjemne z pożytecznym – jednocześnie wziąć udział w konferencji, czy spotkaniu firmowym i w wolnych chwilach zażyć relaksu (warto skorzystać z nowych tras rowerowych czy cieszących się dużą popularnością szlaków kajakowych).

Oferta kulinarna i noclegowa również zachęca do pobytu w tym mieście. Restauracja? Nakło nad Notecią? Odwiedź Ekspresję!

Restauracja dla podróżujących drogą krajową nr 10 i nie tylko

Restauracja Ekspresja zaprasza na śniadania, obiady i kolacje. To doskonały wybór dla osób podróżujących drogą krajową nr 10, które chcą chwilę odpocząć w podróży albo planują nieco dłuższy pobyt – i w związku z tym zainteresowani są również noclegiem. Znajdą go w działającym tu hotelu Ekspresja.

Restauracja oferuje powszechnie lubiane dania kuchni krajowej i europejskiej – dla zabieganych i dysponujących nieco dłuższą chwilą wolnego czasu. Mogą go spędzić w sympatycznych, utrzymanych w ciepłych, sprzyjających relaksowi kolorach, wnętrzach.

W pobliżu hotelu i restauracji Ekspresja znajduje się również notecki dworzec kolejowy. Niezależnie w jaki sposób podróżujemy – restauracja Ekspresja – na pewno okaże się atrakcyjną alternatywą dla obiektów typu fast food.

Podniebny taras

Każdy z nas lubi celebrować posiłki w przyjemnych wnętrzach i sprzyjających okolicznościach przyrody. Restauracja Ekspresja połączyła jedno i drugie. Wznoszący się na dachu budynku, z zachwycającym widokiem na przystań wodną taras jest gwarantowanym przepisem na chwilę relaksu w codziennej gonitwie obowiązków.

To idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi i rodziną, jak również romantyczną kolację w towarzystwie gwiazd i blasku księżyca. Jest niewątpliwie świetnym udogodnieniem, które umili dzień ślubu nie tylko samej Parze Młodej, ale i Gościom – zwłaszcza w miesiącach letnich. Taras pozwoli również zaspokoić potrzeby klientów, którzy do tej pory nie mieli możliwości zapalenia papierosa ze względu na obowiązujący w hotelu i restauracji całkowity zakaz palenia.