fbpx ...
Przejdź do treści

Restauracja Ekspresja

Hotel Ekspresja znajduje się nie tylko w centrum miasta, ale również w pobliżu drogi krajowej nr 10 – co pozwala szybko wyruszyć w dalszą podróż, bez niepotrzebnego nadkładania drogi i czasu. Dzięki temu nasz pobyt w Hotelu Ekspresja w Nakle nad Notecią możemy wykorzystać w pełni na spokojny i komfortowy wypoczynek.

Restauracja Ekspresja – Nakło nad Notecią

Restauracja dla podróżujących drogą krajową nr 10 i nie tylko

Restauracja Ekspresja zaprasza na śniadania, obiady i kolacje. To doskonały wybór dla osób podróżujących drogą krajową nr 10, które chcą chwilę odpocząć w podróży albo planują nieco dłuższy pobyt – i w związku z tym zainteresowani są również noclegiem. Znajdą go w działającym tu hotelu Ekspresja.

Restauracja oferuje powszechnie lubiane dania kuchni krajowej i europejskiej – dla zabieganych i dysponujących nieco dłuższą chwilą wolnego czasu. Mogą go spędzić w sympatycznych, utrzymanych w ciepłych, sprzyjających relaksowi kolorach, wnętrzach.

W pobliżu hotelu i restauracji Ekspresja znajduje się również notecki dworzec kolejowy. Niezależnie w jaki sposób podróżujemy – restauracja Ekspresja – na pewno okaże się atrakcyjną alternatywą dla obiektów typu fast food.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.