Aktualności

OFERTA NA SPOTKANIA WIGILIJNE/NOWOROCZNE DLA FIRM 2017

Małymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – głęboko zakorzenione w polskiej tradycji i obchodzone w tak niezwykłej atmosferze. W związku z tym, chcielibyśmy zaproponować Państwu zorganizowanie przyjęcia świątecznego/noworocznego dla pracowników firm i bliskich, którzy chcą spotkać się większym gronie, aby móc podzielić się opłatkiem.


Na przyjęcia świąteczne i noworoczne Szef Kuchni Restauracji Ekspresja przygotowuje potrawy tradycyjne, które oddają ducha świąt z tradycyjnym zwyczajem pozostawienia jednego nakrycia dla zbłąkanego gościa, z siankiem pod białym obrusem i kolędami oraz łamaniem się opłatkiem przy zapachu żywej choinki. Przygotowaliśmy dla Państwa 3 propozycje menu w następujących wariantach cenowych: 35, 60 i 85 zł/os.
W menu wigilijnym znajdą Państwo między innymi: pierogi z kapustą i grzybami, barszcz z pasztecikiem, karpia smażonego na maśle, zaś na deser tradycyjny polski piernik. Chcielibyśmy podkreślić, że jesteśmy elastyczni, w związku z czym możemy również dostosować menu do Państwa budżetu oraz zastąpić dania postne daniami mięsnymi.

pdf Oferta na spotkania wigilijne/noworoczne dla firm 2017