Imprezy okolicznościowe

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie klimatyzowane sale, które mogą pomieścić kolejno:
Bankietowa – 40 osób,
Balowa – 110 osób.
Przy wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość rezerwacji sali na wyłączność.

Chrzciny

Chrzest Święty jest wielkim wydarzeniem w życiu każdej rodziny. Wymaga specjalnych przygotowań oraz podjęcia szeregu decyzji. Mnogość pytań, jakie sobie stawiamy i wyborów, których musimy  dokonać  potrafi  być  przytłaczająca. To piękne, a zarazem trudne chwile, zwłaszcza dla osób przeżywających je po raz pierwszy. Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie zorganizować przyjęcie. Mamy świadomość, że organizacja chrzcin w domu to zadanie bardzo trudne i czasochłonne.
Dlatego z wielką przyjemnością przygotujemy dla Państwa tę jakże ważną uroczystość. Decydując się na przyjęcie w naszej restauracji możecie mieć Państwo pewność, że będzie ono przeprowadzone profesjonalnie, a Wy będziecie mogli pobyć ze swoimi gośćmi, ciesząc się spokojem oraz miłą, rodzinną atmosferą. Dbając o komfortowe warunki Państwa oraz Waszego Dziecka bezpłatnie udostępniamy drewnianą kołyskę wraz z kompletem białej pościeli.
Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy 3 propozycje cenowe organizacji przyjęcia. Poniżej przedstawiamy warianty menu za 70, 100 i 120 zł.
pdf Propozycja Menu – 70 zł/os.
pdf Propozycja Menu – 100 zł/os.
pdf Propozycja Menu – 120 zł/os.

Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta jest bardzo ważnym dniem w życiu każdego dziecka. To szczególne, rodzinne wydarzenie wymagające wyjatkowej oprawy. Chcielibyśmy sprawić, aby świętowanie w gronie rodzinnym odbyło się w niezwykłej atmosferze, komfortowych warunkach i z menu specjalnie przygotowanym na tę uroczystość. Restauracja Ekspresja z wielką przyjemnością zorganizuje całe przyjęcie zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Sprawimy że, ten ważny dzień będzie dla Dziecka niezapomnianym przeżyciem, a dla Was przyjemnym i radosnym przyjęciem w gronie najbliższych.
pdf Propozycja Menu – 140 zł/os.

Stypa (Konsolacja)

W pewnym okresie życia każdego człowieka przychodzi moment, w którym spotyka się przy rodzinnym stole bez najbliższej mu osoby. Oprócz bólu i żalu związanego ze stratą kogoś bliskiego, na rodzinę spada mnóstwo pogrzebowych obowiązków, m.in. wszelkie kwestie dotyczące pochówku oraz stypy. W naszej restauracji zorganizujemy dla Państwa godne pożegnanie najbliższej osoby w spokojnej, przestronnej i nastrojowej atmosferze ze szczerym współczuciem i odpowiednią troską dla rodziny i najbliższych.
pdf Propozycja Menu – 45 zł/os.

Inne

Dla pozostałych imprez okolicznościowych wyżej niewymienionych przygotowaliśmy 3 warianty cenowe organizacji uroczystości: 70, 100 i 120 zł. W każdej z opcji menu ustalamy indywidualnie z klientem.
pdf Propozycja Menu – 70 zł/os.
pdf Propozycja Menu – 100 zł/os.
pdf Propozycja Menu – 120 zł/os.