Imprezy okolicznościowe

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie klimatyzowane sale, które mogą pomieścić kolejno:
Bankietowa – 40 osób,
Balowa – 110 osób.
Przy wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość rezerwacji sali na wyłączność.

Imprezy okolicznościowe

(Chrzciny, urodziny, rocznice, jubileusze i inne uroczystości)

Chrzciny, urodziny, jubileusze czy inne uroczystości są zawsze wielkim wydarzeniem w życiu każdej rodziny. Wymagają specjalnych przygotowań oraz podjęcia szeregu decyzji. Mnogość pytań, jakie sobie stawiamy i wyborów, których musimy dokonać  potrafi  być  przytłaczająca. To piękne, a zarazem trudne chwile. Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie zorganizować przyjęcie. Mamy świadomość, że organizacja uroczystości w domu to zadanie bardzo trudne i czasochłonne, dlatego z wielką przyjemnością przygotujemy ją dla Państwa.
Decydując się na przyjęcie w naszej restauracji możecie mieć Państwo pewność, że będzie ono przeprowadzone profesjonalnie, a Wy będziecie mogli pobyć ze swoimi gośćmi, ciesząc się spokojem oraz miłą, rodzinną atmosferą.
W przypadku chrzcin dbamy o komfortowe warunki nie tylko Państwa, ale również Waszego Dziecka, w związku z czym bezpłatnie udostępniamy drewnianą kołyskę wraz z kompletem białej pościeli.
Specjalnie na ww. okazje przygotowaliśmy 4 propozycje cenowe organizacji przyjęcia. Poniżej przedstawiamy warianty menu za 50, 100, 150 i 190 zł.
pdf Propozycja Menu – 50 zł/os.
pdf Propozycja Menu – 100 zł/os.
pdf Propozycja Menu – 150 zł/os.
pdf Propozycja Menu – 190 zł/os.

Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta jest bardzo ważnym dniem w życiu każdego dziecka. To szczególne, rodzinne wydarzenie wymagające wyjatkowej oprawy. Chcielibyśmy sprawić, aby świętowanie w gronie rodzinnym odbyło się w niezwykłej atmosferze, komfortowych warunkach i z menu specjalnie przygotowanym na tę uroczystość. Restauracja Ekspresja z wielką przyjemnością zorganizuje całe przyjęcie zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Sprawimy że, ten ważny dzień będzie dla Dziecka niezapomnianym przeżyciem, a dla Was przyjemnym i radosnym przyjęciem w gronie najbliższych.
pdf Propozycja Menu – 190 zł/os.

Stypa (Konsolacja)

W pewnym okresie życia każdego człowieka przychodzi moment, w którym spotyka się przy rodzinnym stole bez najbliższej mu osoby. Oprócz bólu i żalu związanego ze stratą kogoś bliskiego, na rodzinę spada mnóstwo pogrzebowych obowiązków, m.in. wszelkie kwestie dotyczące pochówku oraz stypy. W naszej restauracji zorganizujemy dla Państwa godne pożegnanie najbliższej osoby w spokojnej, przestronnej i nastrojowej atmosferze ze szczerym współczuciem i odpowiednią troską dla rodziny i najbliższych.