fbpx ...
Przejdź do treści

TWOJA IMPREZA W EKSPRESJI

U nas zorganizujesz uroczystości rodzinne – wesele, chrzciny, urodziny, rocznice oraz spotkania i szkolenia biznesowe.

W organizacji wszelkiego rodzaju spotkań i imprez specjalizujemy się od lat. Wyróżnia nas smaczne menu (różne opcje do wyboru), klimatyczne (i klimatyzowane) wnętrza restauracyjne, ręcznie malowane ściany z klasycznymi motywami, utrzymane w ciepłych, w zachęcających do relaksu i zabawy kolorach.

Sprawdź poniżej naszą ofertę.


W sprawie zorganizowania spotkania lub szkolenia biznesowego skontaktuj się z nami

Imprezy okolicznościowe

Chrzciny, urodziny, jubileusze czy inne uroczystości są zawsze wielkim wydarzeniem w życiu każdej rodziny. Wymagają specjalnych przygotowań oraz podjęcia szeregu decyzji.  Mamy świadomość, że organizacja uroczystości w domu to zadanie bardzo trudne i czasochłonne, dlatego z wielką przyjemnością przygotujemy ją dla Państwa.

Decydując się na przyjęcie w naszej restauracji możecie mieć Państwo pewność, że będzie ono przeprowadzone profesjonalnie, a Wy będziecie mogli pobyć ze swoimi gośćmi, ciesząc się spokojem oraz miłą, rodzinną atmosferą.
W przypadku chrzcin dbamy o komfortowe warunki nie tylko Państwa, ale również Waszego Dziecka, w związku z czym bezpłatnie udostępniamy drewnianą kołyskę wraz z kompletem białej pościeli.
Specjalnie na ww. okazje przygotowaliśmy 4 propozycje cenowe organizacji przyjęcia. Poniżej przedstawiamy warianty menu za 120, 170 i 200 zł.

Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta jest bardzo ważnym dniem w życiu każdego dziecka. To szczególne, rodzinne wydarzenie wymagające wyjątkowej oprawy. Chcielibyśmy sprawić, aby świętowanie w gronie rodzinnym odbyło się w niezwykłej atmosferze, komfortowych warunkach i z menu specjalnie przygotowanym na tę uroczystość. Restauracja Ekspresja z wielką przyjemnością zorganizuje całe przyjęcie zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Sprawimy że, ten ważny dzień będzie dla Dziecka niezapomnianym przeżyciem, a dla Was przyjemnym i radosnym przyjęciem w gronie najbliższych.

Stypa

W pewnym okresie życia każdego człowieka przychodzi moment, w którym spotyka się przy rodzinnym stole bez najbliższej mu osoby. Oprócz bólu i żalu związanego ze stratą kogoś bliskiego, na rodzinę spada mnóstwo pogrzebowych obowiązków, m.in. wszelkie kwestie dotyczące pochówku oraz stypy. W naszej restauracji zorganizujemy dla Państwa godne pożegnanie najbliższej osoby w spokojnej, przestronnej i nastrojowej atmosferze ze szczerym współczuciem i odpowiednią troską dla rodziny i najbliższych.

 
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.