fbpx ...
Przejdź do treści

Hotel Ekspresja

Hotel Ekspresja znajduje się nie tylko w centrum miasta, ale również w pobliżu drogi krajowej nr 10 – co pozwala szybko wyruszyć w dalszą podróż, bez niepotrzebnego nadkładania drogi i czasu. Dzięki temu nasz pobyt w Hotelu Ekspresja w Nakle nad Notecią możemy wykorzystać w pełni na spokojny i komfortowy wypoczynek.

Hotel Ekspresja

Hotel Ekspresja swoją popularność zawdzięcza m.in. dogodnej lokalizacji, w samym sercu miasta Nakło. Dzięki takiemu usytuowaniu zarówno turyści, jak i osoby planujące spotkania zawodowe i biznesowe, znajdą tu optymalne warunki pobytowe. Hotel do dyspozycji gości oddaje atrakcyjnie wyposażone pokoje z łazienkami, w konkurencyjnych cenach. Na specjalne udogodnienia mogą liczyć dzieci (kącik zabaw, małe, dostosowane do ich potrzeb meble itd.).

Komfortowe noclegi

Noclegi w hotelu Ekspresja w mieście Nakło nad Notecią na pewno przypadną do gustu każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Spokojnemu wypoczynkowi sprzyja eleganckie i zarazem funkcjonalne wyposażenie każdego pokoju, klimatyzacja, dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, telewizji cyfrowej, a także atrakcyjne menu w hotelowej restauracji. Hotel nie jest dużym obiektem, dzięki czemu panuje tu kameralna i przyjazna atmosfera.

INFOLINIA DOSTĘPNA 24H

Infolinia dostępna przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Udostępniamy możliwość zameldowania lub wymeldowania w późnych godzinach nocnych, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

REZERWACJE PRZEZ BOOKING.COM

Rezerwacji dokonać można poprzez bezpośredni kontakt z nami lub Booking.com

“Wszystko mi się podobało. Pokój w paryskim stylu, pościel bardzo ładna. W pokoju kawa, herbata , kubki czyli pełen komfort. To była wyjątkowa oferta – po raz pierwszy od wielu… wielu lat. Dziękuje za pobyt. Śniadanie obfite i bardzo smaczne. Wieczorny obiad wyśmienity – polecam!”

PANI MAŁGORZATA

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.