Hotel Ekspresja, noclegi – Nakło nad Notecią

Hotel Ekspresja – komfortowe noclegi – Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią to jedno z popularniejszych miast w województwie kujawsko-pomorskim. Chociaż niewielkie – przyciąga coraz więcej turystów – m.in. dzięki warunkom naturalno-przyrodniczym (okolice Kanału Bydgoskiego, Noteć – to atrakcyjne tereny lęgowe wielu gatunków ptaków), dobrze zorganizowanej bazie usługowej i licznym zabytkom. Miasto oferuje wiele możliwości aktywnego wypoczynku (ścieżki rowerowe, szlaki kajakowe, trasy turystyczno-krajoznawcze). Dobrze rozwinięta komunikacja z głównymi miastami regionu pozwala też na rozwój biznesowy Nakła.

Potencjał ten nie byłby w pełni wykorzystany bez dobrej jakości bazy hotelowej – noclegi w małych miastach, takich jak Nakło, nie kojarzą się już dziś z ofertą drugiej kategorii. Przeciwnie – każdy hotel, który chce zaistnieć na tego rodzaju, lokalnych rynkach, musi rzetelnie pracować na swoją markę – niezależnie, czy swoją ofertę adresuje głównie do klientów indywidualnych, czy biznesowych.

Nakło nad Notecią to miasto, w którym znajdziesz idealne warunki do wypoczynku i do organizacji spotkań biznesowych – w dużej mierze dzięki tutejszej ofercie hotelarskiej.

Pokoje w Hotelu Ekspresja – relaks w centrum miasta

Hotel Ekspresja swoją popularność zawdzięcza m.in. dogodnej lokalizacji, w samym sercu miasta Nakło. Dzięki takiemu usytuowaniu zarówno turyści, jak i osoby planujące spotkania zawodowe i biznesowe, znajdą tu optymalne warunki pobytowe. Hotel do dyspozycji gości oddaje atrakcyjnie wyposażone pokoje z łazienkami, w konkurencyjnych cenach. Na specjalne udogodnienia mogą liczyć dzieci (kącik zabaw, małe, dostosowane do ich potrzeb meble itd.).

Komfortowy nocleg w stylu „Ekspresja”

Noclegi w hotelu Ekspresja w mieście Nakło nad Notecią na pewno przypadną do gustu każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Spokojnemu wypoczynkowi sprzyja eleganckie i zarazem funkcjonalne wyposażenie każdego pokoju, klimatyzacja, dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, telewizji cyfrowej, a także atrakcyjne menu w hotelowej restauracji. Hotel nie jest dużym obiektem, dzięki czemu panuje tu kameralna i przyjazna atmosfera.

Nocleg przy drodze Krajowej nr 10 w Nakle

Hotel Ekspresja znajduje się nie tylko w centrum miasta, ale również w pobliżu drogi krajowej nr 10 – co pozwala szybko wyruszyć w dalszą podróż, bez niepotrzebnego nadkładania drogi i czasu. Dzięki temu nasz pobyt w Hotelu Ekspresja w Nakle nad Notecią możemy wykorzystać w pełni na spokojny i komfortowy wypoczynek.

Cennik

  • pokój dwuosobowy – 150 zł
  • pokój dwuosobowy z dostawką – 190 zł
  • śniadanie – 25 zł/os.