Aktualności

DANIA NA WYNOS

Dania na wynos to nowa usługa, którą świadczy Restauracja Ekspresja. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią spożywać smaczne i wartościowe posiłki we własnym domu lub w pracy.

Czytaj więcej

CATERING NA WIELKANOC

Przed nami Wielkanoc. W tym wyjątkowym czasie, gdy atmosfera i pierwsze wiosenne promienie słońca dodają nam nowej energii, warto pamiętać o rzeczy najcenniejszej – byciu razem.

Czytaj więcej

NOWOŚĆ W EKSPRESJI! PRZYJĘCIA URODZINOWE DLA DZIECI!

Urodziny są bardzo ważnym momentem w życiu każdego dziecka. Chcesz, aby przyjęcie urodzinowe było niezapomniane, wyjątkowe, dostarczało mnóstwa wrażeń a przede wszystkim spełniało marzenie jubilata? Rozwiązanie jest proste…

Czytaj więcej

18 LUTEGO 2017 – I BAL CHARYTATYWNY NA RZECZ FUNDACJI SALUS HOMINI

18 lutego 2017 o godz.20:00 w Restauracji Ekspresja, przy ul. Rynek 2 w Nakle nad Notecią odbędzie się I Bal Charytatywny na rzecz Fundacji SALUS HOMINI pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią.

Czytaj więcej

6 STYCZNIA 2017 – KOLĘDOWANIE Z MUZYKĄ NA ŻYWO

6 stycznia 2017 obchodzimy Święto Trzech Króli. Z tej okazji zapraszamy Państwa do wspólnego kolędowania w Restauracji Ekspresja.

Czytaj więcej

OFERTY NA SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE/NOWOROCZNE DLA PRACOWNIKÓW FIRM

Małymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – głęboko zakorzenione w polskiej tradycji i obchodzone w tak niezwykłej atmosferze. W związku z tym, chcielibyśmy Państwu zaproponować zorganizowanie przyjęcia świątecznego/noworocznego dla pracowników firm i bliskich, którzy chcą spotkać się większym gronie, aby móc podzielić się opłatkiem.

Czytaj więcej

CATERING WIGILIJNY

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – niezwykle wyjątkowy czas, na który czeka się z niecierpliwością przez cały rok. Czas pełen ciepła, radości i spokoju, w którym gasną wszelkie spory, a miłość i wsparcie ze strony bliskich staje się rozwiązaniem wszystkich problemów. To również czas przemyśleń, wielu wspomnień, a także spotkań z bliskimi i rodziną.

Czytaj więcej

ANDRZEJKI 2016

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niesamowitą Zabawę Andrzejkową. 26 listopada, w sobotę, specjalnie dla Państwa światowe przeboje zagra i zaśpiewa charyzmatyczny muzyk-wokalista, multiinstrumentalista Wiesław Nowik Nowicki.

Czytaj więcej

DIETA FIT 24 – CATERING DIETETYCZNY

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które pragną cieszyć się zdrowiem, witalnością i smukłą sylwetką do skorzystania z naszej nowej oferty jaką jest DietaFit24.
DietaFit24 jest potocznie zwaną dietą „pudełkową” czyli cateringiem dietetycznym.

Czytaj więcej

PODNIEBNY TARAS W RESTAURACJI EKSPRESJA

Każdy z nas lubi celebrować posiłki w przyjemnych wnętrzach i sprzyjających okolicznościach przyrody. Restauracja Ekspresja połączyła jedno i drugie. Wznoszący się na dachu budynku, z zachwycającym widokiem na przystań wodną taras jest gwarantowanym przepisem na chwilę relaksu w codziennej gonitwie obowiązków.

Czytaj więcej