Aktualności

OFERTA NA SPOTKANIA WIGILIJNE/NOWOROCZNE DLA FIRM 2017

Małymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – głęboko zakorzenione w polskiej tradycji i obchodzone w tak niezwykłej atmosferze. W związku z tym, chcielibyśmy zaproponować Państwu zorganizowanie przyjęcia świątecznego/noworocznego dla pracowników firm i bliskich, którzy chcą spotkać się większym gronie, aby móc podzielić się opłatkiem.

Czytaj więcej

SYLWESTER 2017/2018

Serdecznie zapraszamy na niezapomniany Bal Sylwestrowy 31 grudnia, godz.20:00

W cenie 350 zł od pary oferujemy:

Czytaj więcej

LISTOPAD Z GĘSINĄ

Gęsina na św. Marcina – z tej oto okazji przygotowaliśmy dla Państwa wyśmienite dania z gęsiny. W naszym menu znajdziecie Państwo:

ANDRZEJKI 2017

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niesamowitą Zabawę Andrzejkową, która odbędzie się 25 listopada 2017.

Czytaj więcej

CATERING WIGILIJNY 2017

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – niezwykle wyjątkowy czas, na który czeka się z niecierpliwością przez cały rok. Czas pełen ciepła, radości i spokoju, w którym gasną wszelkie spory, a miłość i wsparcie ze strony bliskich staje się rozwiązaniem wszystkich problemów. To również czas przemyśleń, wielu wspomnień, a także spotkań z bliskimi i rodziną.

Czytaj więcej

DANIA NA WYNOS

Dania na wynos to nowa usługa, którą świadczy Restauracja Ekspresja. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią spożywać smaczne i wartościowe posiłki we własnym domu lub w pracy.

Czytaj więcej

CATERING NA WIELKANOC 2017

Przed nami Wielkanoc. W tym wyjątkowym czasie, gdy atmosfera i pierwsze wiosenne promienie słońca dodają nam nowej energii, warto pamiętać o rzeczy najcenniejszej – byciu razem.

Czytaj więcej

NOWOŚĆ W EKSPRESJI! PRZYJĘCIA URODZINOWE DLA DZIECI!

Urodziny są bardzo ważnym momentem w życiu każdego dziecka. Chcesz, aby przyjęcie urodzinowe było niezapomniane, wyjątkowe, dostarczało mnóstwa wrażeń a przede wszystkim spełniało marzenie jubilata? Rozwiązanie jest proste…

Czytaj więcej

DIETA FIT 24 – CATERING DIETETYCZNY

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które pragną cieszyć się zdrowiem, witalnością i smukłą sylwetką do skorzystania z naszej nowej oferty jaką jest DietaFit24.
DietaFit24 jest potocznie zwaną dietą „pudełkową” czyli cateringiem dietetycznym.

Czytaj więcej

PODNIEBNY TARAS W RESTAURACJI EKSPRESJA

Każdy z nas lubi celebrować posiłki w przyjemnych wnętrzach i sprzyjających okolicznościach przyrody. Restauracja Ekspresja połączyła jedno i drugie. Wznoszący się na dachu budynku, z zachwycającym widokiem na przystań wodną taras jest gwarantowanym przepisem na chwilę relaksu w codziennej gonitwie obowiązków.

Czytaj więcej